Świętego Rocha 11

61-142 Poznań

tel: 61 868 79 37

tel: 501 322 873

kontakt@cateringbiesiada.pl

Catering dla firm i organizacji - Poznań

 • Lunch i przerwa kawowa

  Obsługujemy cateringowo konferencje i szkolenia w Poznaniu...

  Więcej
 • Candy bar

  Atrakcyjny candy bar doskonale sprawdzi się na każdym przyjęciu. Wesele, wieczór panieński, a może mała uroczystość w pracy?

  Więcej
 • Impreza plenerowa

  Dobrze zorganizowana impreza plenerowa doskonale sprzyja integracji pracowników w firmie.

  Więcej
 • Bankiet

  Przystępując do organizacji ważnego bankietu, warto zdecydować się na catering firmy z dużym doświadczeniem.

  Więcej
 • Gala

  Wierzymy, że starannie dobrana aranżacja, sprzęt i dekoracje nadadzą przyjęciu charakter.

  Więcej
 • Catering na targi, eventy

  Oferta cateringu Biesiada to także poczęstunek na targi. Jesteśmy oficjalnym cateringiem Międzynarodowych Targów Poznańskich.

  Więcej
 • Spotkanie świąteczne

  Oferujemy catering podczas spotkań świątecznych w firmach w Poznaniu.

  Więcej

Catering dla firm, na szkolenia Poznań – Konferencje, Bankiety

Spotkanie integracyjne, konferencja, szkolenie, bankiet oraz spotkanie biznesowe - każda z tych okazji wymaga odpowiedniego przygotowania. Jednym z obowiązkowych elementów jest oczywiście catering firmowy. Nasze usługi świadczymy na terenie Poznania, dopasowując ich charakter do rodzaju wydarzenia oraz wymagań Klientów. Catering dla firm to także organizacja spotkań świątecznych oraz wigilii. Jesteśmy w stanie przygotować również pełnowartościowe lunche dla pracowników oraz candy bar z pysznymi przekąskami. Chętnie zorganizujemy catering na szkolenia, niezależnie od liczby pracowników biorących udział w spotkaniu.

Zalety cateringu na konferencje, bankiety

Smaczne i estetycznie podane posiłki wpływają zarówno na pozytywny wizerunek przedsiębiorstwa, jak i samopoczucie gości. Catering dla firm działających na terenie Poznania to pewność profesjonalnej obsługi oraz sprawnej organizacji. Dlaczego jeszcze warto zdecydować się na tego typu usługi?

 • Catering firmowy na wysokim poziomie to gwarancja nie tylko rewelacyjnego smaku potraw, ale również estetycznego podania, miłej obsługi i pełnej kontroli nad całym wydarzeniem.
 • Menu dostępne w naszej ofercie jest mocno zróżnicowane, dzięki czemu każda firma ma możliwość dopasowania posiłków do rodzaju wydarzenia. Bez problemu przygotujemy zarówno wykwintne potrawy na ważne spotkanie biznesowe, jak i tradycyjne dania na wigilię firmową.
 • Pewność co do fachowej obsługi cateringu pozwala skupić się organizatorom wydarzenia na innych ważnych kwestiach.

Dlaczego Biesiada?

Wybór naszego cateringu firmowego na szkolenia i inne eventy związane z działalnością organizacji to najlepsze rozwiązanie dla wszystkich osób, którym zależy na wysokiej jakości usług i profesjonalnym podejściu. Przygotowując posiłki, korzystamy wyłącznie ze świeżych i zdrowych składników, które połączone razem wyróżniają się wspaniałym smakiem, zaspokajając najbardziej wymagające gusta. Wieloletnie doświadczenie w branży cateringowej sprawia, że zarówno szkolenia, konferencje, bankiety oraz wszelkie inne wydarzenia firmowe przebiegają zgodnie z planem i wytycznymi. Jeśli planują Państwo zorganizowanie imprezy na terenie Poznania, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Skontaktuj się z nami

Doświadczona i profesjonalna firma świadcząca usługi cateringowe to ogromne wsparcie podczas organizowania wszelkich eventów. Naszym Klientom zapewniamy fachowe doradztwo oraz pomoc w dobraniu menu, tak aby dania pasowały do charakteru imprezy, a jednocześnie całość mieściła się w zaplanowanym budżecie. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, zapraszamy do kontaktu wszystkie firmy działające na terenie Poznania oraz okolic.