Świętego Rocha 11

61-142 Poznań

tel: 61 868 79 37

tel: 501 322 873

kontakt@cateringbiesiada.pl

Bankiet

Przystępując do organizacji ważnego bankietu, warto zdecydować się na catering firmy z dużym doświadczeniem. Od ponad 20 lat świadczymy usługi cateringowe w mieście Poznań (i Wielkopolska). Wiemy, że prawdziwa elegancja zaczyna się na zapleczu, wiele dni i godzin przed przyjęciem. To nie tylko wypolerowane sztućce, odprasowany obrus, najlepsza porcelana i biała koszula, ale w pierwszej kolejności dobra organizacja pracy.

Catering Biesiada realizuje usługi cateringowe dla firm i instytucji z całego miasta Poznań. Za każdym razem dopasowujemy menu oraz aranżację stołów do charakteru wydarzenia oraz do gustu uczestników spotkania. Uwzględniamy nawet nietypowe oczekiwania. Dbamy o to, by serwowane przekąski, dania, desery i napoje idealnie odpowiadały stylistyce i charakterowi imprezy.

Gotowe potrawy, wraz z niezbędnym wyposażeniem (zastawa stołowa, dekoracje, podgrzewacze, urządzenia chłodnicze etc.) dostarczamy pod wskazany adres na terenie całego miasta Poznań. Zapewniamy również profesjonalną obsługę przez cały czas trwania imprezy firmowej. Catering dla firm w naszym wykonaniu to kompleksowe usługi, profesjonalna obsługa, doskonała kuchnia i wyszukana estetyka.

Organizując catering dla firm proponujemy gotowe menu do wyboru lub komponujemy je wspólnie z organizatorem wydarzenia uwzględniając zarówno ciekawe pomysły, jak i życzenia specjalne. Wieloletnie doświadczenie sprawia, że jesteśmy w stanie podołać każdemu wyzwaniu. Obsłużyliśmy już wiele małych, średnich i wielkich imprez, pracując na ich sukces i na zadowolenie uczestników wydarzenia.
Catering dla firm i organizacji – Poznań
 

Chętnie odpowiemy na dodatkowe pytania.

Zapraszamy do kontaktu.