Świętego Rocha 11

61-142 Poznań

tel: 61 868 79 37

tel: 501 322 873

kontakt@cateringbiesiada.pl

Catering na przyjęcia - Poznań

Przyjęcie domowe

Lubiane przez wszystkich przyjęcia domowe wcale nie muszą być ciężką próbą dla gospodarzy. Tworzymy sytuację, w której zaprasza się gości do domu i samemu staje się jednym z nich. Tak właśnie działa nasz catering w mieście Poznań i w okolicach (Wielkopolska). Zajmujemy się przygotowaniami, nakryciem stołów, przyrządzeniem doskonałych potraw, troszczymy się o idealny przebieg przyjęcia i zostawiamy po sobie dom w nieskazitelnym porządku. Podczas przyjęcia możemy urządzić dla gości pokaz Live cooking, który nie tylko wspaniale smakuje, ale również jest okazją do podpatrzenia kilku sztuczek z profesjonalnej kuchni cateringu Biesiada.

Organizujemy catering na przyjęcia już od wielu lat, dlatego wiemy jak zadbać o każdy detal i doskonale radzimy sobie nawet z nietypowymi przyjęciami. Odpowiednia oprawa przyjęcia jest przedmiotem naszych starań. Wiemy również, że catering na przyjęcia domowe rządzi się innymi prawami, niż catering dla firm. Liczy się przede wszystkim intymna atmosfera, o którą staramy się w szczególny sposób zadbać.

Zarówno Poznań, jak i cała Wielkopolska to obszar, na którym realizujemy nasze usługi dlatego zapraszamy do kontaktu. Catering w naszym wykonaniu polecamy przede wszystkim na przyjęcia komunijne, na urodziny, w tym osiemnastki, na chrzciny, z okazji rocznic i innych imprez rodzinnych. Catering na przyjęcia jest też propozycją na rodzinne spotkania świąteczne czy też przyjęcia zaręczynowe. Chętnie obsługujemy również garden party, czyli rodzinne spotkania na świeżym powietrzu. Podejmując się obsługi przyjęcia zapewniamy nie tylko doskonałe potrawy, ale też zastawę stołową, stoły, a nawet grill i inne sprzęty do przygotowania i serwowania dań.

Catering na przyjęcia - Poznań

Chętnie odpowiemy na dodatkowe pytania.

Zapraszamy do kontaktu.