Świętego Rocha 11

61-142 Poznań

tel: 61 868 79 37

tel: 501 322 873

kontakt@cateringbiesiada.pl

Lunch i przerwa kawowa - Poznań

Lunch i przerwa kawowa

Obsługujemy cateringowo konferencje i szkolenia w Poznaniu. Lunch i przerwy kawowe to zdecydowanie nasza branża dzięki czemu możemy zaoferować klientowi usługi zawsze na najwyższym poziomie.

Skupiamy się na tym, by smak, dekoracja i aranżacja stołów oraz sprawna obsługa sprawiały przyjemność i sprzyjały spotkaniom, stanowiąc dla nich możliwie najlepsze tło. Najważniejsze jest tu więc przyjazne miejsce, bycie z innymi i bezpośrednia rozmowa – rytuał, który jedzenie zaledwie i aż dopełnia. To szczególnie ważne przy organizacji konferencji i szkoleń w mieście Poznań.

Lunch i przerwy kawowe organizujemy z myślą o dobrym samopoczuciu i odprężeniu wszystkich uczestników szkolenia lub konferencji. Dlatego staramy się aby za każdym razem menu było urozmaicone i bogate, tak aby każdy znalazł w nim ulubione smaki. Pamiętamy też o różnorodnych potrzebach uczestników, dlatego chętnie wkomponowujemy w menu zarówno słodkie przysmaki dla łasuchów, jak i lekkie potrawy i przekąski dla tych, którzy są fit. Możemy także zapewnić w menu potrawy wegetariańskie, wegańskie i bezglutenowe. Jesteśmy też otwarci na eksperymenty i nietypowe zamówienia. To inspiruje nas do przygotowania dań zarówno z kuchni regionalnej, polskiej, jak i z kuchni całego świata. Jesteśmy po prostu otwarci. Jest to szczególnie ważne, ponieważ w konferencjach i szkoleniach biorą udział osoby z różnych krajów, w różnym wieku i o różnych oczekiwaniach względem żywienia.

Zapewniamy lunch i przerwy kawowe dla wydarzeń organizowanych w mieście Poznań i w okolicach.

Lunch i przerwa kawowa – Poznań

 

Chętnie odpowiemy na dodatkowe pytania.

Zapraszamy do kontaktu.