Świętego Rocha 11

61-142 Poznań

tel: 61 868 79 37

tel: 501 322 873

kontakt@cateringbiesiada.pl

Wigilia dla firm

Czas Bożego Narodzenia to wyjątkowe momenty, które sprzyjają zacieśnianiu relacji między pracownikami oraz stworzeniu szczególnego klimatu w biurze. Aby jeszcze bardziej podkreślić ich doniosłość, warto zdecydować się na catering świąteczny. Nasze usługi świadczymy na terenie Poznania i z chęcią podejmiemy się przygotowania pysznych potraw, dzięki którym wspólnie spędzane chwile będą jeszcze bardziej przyjemne. Catering świąteczny oraz odpowiednia aranżacja stołów ułatwią wprowadzenie rodzinnej atmosfery.

O dobre samopoczucie pracowników zadba nasza profesjonalna i wykwalifikowana obsługa. Organizacja wigilii firmowej pozwala odpocząć od codziennych obowiązków i natłoku zadań, ułatwiając przygotowanie się do tego niezwykłego okresu w ciągu roku. Jesteśmy przekonani, że nasze menu sprosta oczekiwaniom najbardziej wymagających osób, a catering świąteczny dla firm z Poznania pozwoli wczuć się w klimat nadchodzącego Bożego Narodzenia i przeżyć je najlepiej jak to możliwe.

Domowe święta w firmowym gronie

Obecnie coraz więcej firm zdaje sobie sprawę z tego jak istotne jest zbudowanie wartościowej i prawdziwej relacji z pracownikiem, opartej na zaufaniu i wzajemnym szacunku. Aby zacieśnić więzy i zintegrować zespół, warto wspólnie celebrować ważne wydarzenia. Boże Narodzenie jest zdecydowanie jednym z nich, a świąteczny klimat uprzyjemnia pracę oraz sprawia, że pracownicy dobrze czują się w biurze. Catering na tę okazję stanie się zwieńczeniem kilkutygodniowego oczekiwania.

Wspólna kolacja lub obiad to także sposób na wyrażenie podziękowań dla zespołu za cały rok intensywnych działań oraz świetna okazja do podzielenia się osiągniętymi wynikami. Catering świąteczny to także doskonały sposób na szybkie zorganizowanie wydarzenia oraz możliwość dopasowania liczby i rodzaju dań do budżetu jakim dysponujemy. Działając na terenie Poznania, jesteśmy w stanie dostarczyć posiłki pod wskazany adres, zgodnie z ustalonym terminem i godziną.

Biesiada – doskonałe menu na święta

Święta to czas kiedy doceniamy klasyczne smaki i chętnie kultywujemy tradycje. Mając na uwadze ten fakt, starannie zaplanowaliśmy menu, tak aby odpowiadało ono zarówno miłośnikom tradycyjnych dań, zwolennikom nowoczesnych rozwiązań oraz osobom na diecie wegetariańskiej. Nasz catering świąteczny to bogactwo smaków i aromatów oraz estetyczne podanie. Wszystkie posiłki przygotowujemy wyłącznie ze świeżych i wysokiej jakości produktów, dzięki czemu są wprost wyśmienite i kojarzą się z domowymi daniami.

Korzystając z naszej oferty w Poznaniu, można zdecydować się również na świąteczne zestawy upominkowe, które sprawdzą się jako prezent dla pracowników. Zamknęliśmy w nich starannie przygotowane smakołyki, które stanowią znak rozpoznawczy naszej firmy. Taka forma upominku z pewnością zostanie doceniona i wywoła uśmiech na twarzy. Niezależnie od tego czy catering świąteczny ma być wykorzystany podczas krótkiego spotkania wigilijnego, obiadu biznesowego czy długiej wigilijnej kolacji, nasza oferta z pewnością sprosta wszelkim wymaganiom. Specjalizujemy się w daniach kuchni polskiej, których nie może zabraknąć na świątecznym stole. W naszym menu można zatem znaleźć m.in. takie potrawy jak pierogi, barszcz, zupa grzybowa czy kapusta z grzybami.

Zorganizuj magiczne święta dla swojej firmy!

Przygotowując catering świąteczny zawsze uwzględniamy indywidualne potrzeby każdej firmy. Nasi Klienci z Poznania mogą liczyć na elastyczne podejście i życzliwą obsługę, która chętnie pomoże w dobraniu menu. Podejmiemy się dostarczenia jedzenia zarówno na kameralne spotkania wigilijne, jak i świąteczne imprezy organizowane ze sporym rozmachem. Wieloletnie doświadczenie w branży sprawia, że doskonale znamy potrzeby Klientów firmowych. Pomożemy w stworzeniu wyjątkowej, świątecznej atmosfery, dzięki której wspólnie spędzony czas będzie nie tylko przyjemny, ale również pozwoli nawiązać głębsze relacje między pracownikami. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, zapraszamy do kontaktu.

Chętnie odpowiemy na dodatkowe pytania.

Zapraszamy do kontaktu.