Świętego Rocha 11

61-142 Poznań

tel: 61 868 79 37

tel: 501 322 873

kontakt@cateringbiesiada.pl

Catering na targi - Poznań

Catering na targi

Oferta cateringu Biesiada to także poczęstunek na targi. Jesteśmy oficjalnym cateringiem Międzynarodowych Targów Poznańskich. W zależności od sytuacji pomożemy skomponować właściwe menu. Lekkie, smaczne i estetycznie podane jedzenie pozytywnie wpłynie na wizerunek firmy, dlatego warto skorzystać z usług sprawdzonej firmy cateringowej, takiej jak Catering Biesiada. Poznańskie targi często przyciągają ludzi z innych miast i państw. Jest to idealna okazja do promowania dobrej kuchni z regionu. Przywiązujemy dużą wagę do tego, by potrawy cateringu Biesiada charakteryzował wyszukany smak, jakość i kreatywne podejście.

Priorytetem jest dla nas połączenie doskonałego smaku, efektownego wyglądu i wielkości porcji, które będą łatwe do skonsumowania w każdych warunkach, także na stojąco i bez ryzyka wybrudzenia się. Mamy sprawdzone propozycje do menu na catering na targi, które uwzględniają także specyficzne potrzeby żywieniowe uczestników np. preferowanie kuchni wegetariańskiej lub wegańskiej, dlatego służymy pomocą i doradztwem, choć oczywiście przede wszystkim kierujemy się dobrem naszych klientów. Przygotowując catering na targi adekwatnie do zamówienia możemy zapewnić nieograniczoną ilość ciepłych i zimnych napojów, a także różnorodność serwowanych przekąsek.

Oprócz przygotowania i dostarczenia potraw zapewniamy też kompletną zastawę, elegancką aranżację stołów oraz niezbędny sprzęt, w tym sprzęt chłodniczy. To sprawia, że nasze usługi są kompleksowe.

Każdego kogo interesuje catering na targi w mieście Poznań zapraszamy do zapoznania się z przykładowym menu oraz do nawiązania kontaktu. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i podejmiemy współpracę.

Catering na targi - Poznań

Chętnie odpowiemy na dodatkowe pytania.

Zapraszamy do kontaktu.